WinRol Rolety i Żaluzje

WinRol Rolety i Żaluzje
Meblowa nazwa: WinRol Rolety i Żaluzje
Meblowa kategoria:
Meblowy Opis:

Gwarancja jakości

Nasze rolety wykonywane są specjalnie pod zamówione rozmiary przez klienta. Ustalamy z nim wcześniej cały plan działania, by w szybkim czasie mógł się cieszyć ze swojego nowego zakupu. Gwarancję wystawiamy na dwa lata na nasze usługi. Świadczymy także serwis po gwarancyjny. Nasza współpraca obejmuje sprawdzone firmy zasłon okiennych w Polsce. Dzięki wspaniałej organizacji jesteśmy w stanie zapewnić Ci szybką realizację zamówienia, które dotrze do Ciebie z produktem o najwyższej jakości.

Dlaczego czas realizacji zamówienia jest tak krótki?

Jedną z najważniejszych cech firmy jest szybka realizacja zamówienia. Dlaczego tak się dzieje? Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu pozwala na zrozumienie zapotrzebowania klienta i dostosowanie jego postawionych wymagań do realizacji zamówienia. Nasza ekipa posiada grono zaawansowanych techników pomiaru oraz montażu. Dołącz do grupy zadowolonych klientów stawiając na profesjonalizm, szybkość realizacji i najwyższą jakość produktów.

Rolety i żaluzje na zamówienie

Planując wizytę u państwa dostosowujemy termin spotkania tak, abyście mieli państwo swobodny czas na omówienie zamówienia. Proponujemy szeroką gamę produktów, a więc każdy znajdzie odpowiadający mu produkt. Różne konstrukcje i kolorystyka to detale, które proponuje Winrol. Od materiałowych rolet po stylowe rzymskie to rolety, które znajdziesz właśnie u nas.

Nasz sklep cieszy się dobrymi opiniami, którymi możemy się pochwalić. Zachęcamy do zakupów na naszej stronie, gdzie znajdziesz wspaniałe produkty. Tak wyjątkowa oferta tylko na Winrol.pl

WWW: rolety
Telefon: 506276482
Lokum: Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
NIP: 8982119415
Regon: 022023461
  • WinRol Rolety i Żaluzje
  • WinRol Rolety i Żaluzje
  • WinRol Rolety i Żaluzje