Swan-Klim Wrocław – klimatyzacja i wentylacja

Swan-Klim Wrocław – klimatyzacja i wentylacja
Meblowa kategoria:
Meblowy Opis:

Swan-Klim jest wrocławską firmą specjalizującą się w wykonywaniu projektów i wdrożeń związanych z szeroko pojętą klimatyzacją i wentylacją wnętrz. Oferta firmy obejmuje m.in projektowanie budowlane, wykonawcze i sporządzanie dla klientów profesjonalnej dokumentacji powykonawczej, opracowywanie certyfikatów energetycznych i kompleksowe usługi związane z instalacjami wentylacyjno-klimatyzacyjnymi.

Klimatyzacja Wrocław – montaż

Pracownicy Swan-Klim zapewniają dostawę i montaż systemów wentylacyjnych, chłodniczych i sanitarnych oraz dbają (na życzenie klienta) o ich późniejsze serwisowanie i utrzymywanie w nieprzerwanie dobrym stanie. Firma realizuje także różnorodne pomiary i regulacje urządzeń oraz tworzy specjalistyczne analizy techniczne, dzięki którym klienci mają pewność, że każda maszyna działa idealnie, zapewniając w ich firmach optymalne warunki pracy i dobrą jakość powietrza.

Dodatkowo klienci mogą również liczyć na doradztwo techniczne i pełny nadzór projektowy nad różnymi instalacjami wdrażanymi w przedsiębiorstwie.

Swan-Klim

Telefon:
880515087
Lokum:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
NIP:
8842510102
Regon:
021324284
  • Swan-Klim Wrocław – klimatyzacja i wentylacja