Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl

Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl
Meblowa nazwa:
Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl
Meblowa kategoria:
Meblowy Opis:

Internetowy sklep Szczotki-Przemysłowe.pl jest firmą oferującą swoim klientom szeroki zakres szczotek i elementów związanych z prawidłowym działaniem układów opartych na szczotkach. Wieloletnie doświadczenie firmy i starannie wyselekcjonowane towary, pozwalają przedsiębiorcom branż maszynowych, przemysłowych i farmaceutycznych, znaleźć w ofercie sklepu praktycznie wszystkie możliwie szczotki i potrzebne do nich komponenty.

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.1

Oferta sklepu obejmuje m.in szczotki elastyczne do montażu na różnych podłożach, szczotki listwowe w standardzie oraz do systemów kątowych, panelowe do stołów podajnikowych, walcowe o różnej średnicy i zastosowaniach przemysłowych, a także szereg szczotek antystatycznych i talerzowych przeznaczonych zarówno do zamiatarek, jak i innych urządzeń precyzyjnych.

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.2

Poza ofertą standardową istnieje też możliwość indywidualnego kontaktu z firmą w celu zamówienia i sprowadzenia innych, specyficznych dla danego sektora produktów szczotkowych oraz uzyskania wsparcia w och dopasowaniu do potrzeb.

Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl

Telefon:
756409002
Lokum:
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
NIP:
7352858145
Regon:
122961742
  • Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl
  • Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl