Senator

Senator
Meblowa nazwa: Senator
Meblowa kategoria:
Meblowy Opis:

Nasza firma istnieje na rynku już 27 lat. Oferujemy drzwi, szafy, jak i również garderoby na zamówienie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby klienta. Wykorzystując swoje nabyte umiejętności oraz obszerną wiedzę pragniemy usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających odbiorców. Na specjalne życzenie przygotowujemy bezpłatne projekty mebli wnękowych, między innymi szczegółowy pomiar i wycenę.

Pragniemy nie tylko tworzyć stylowe, eleganckie meble, ale także chcemy budować stałą relację z naszymi konsumentami. Mimo dużego doświadczenia i kompetencji stale się uczymy nowych rzeczy, by wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom. W szybki sposób można odmienić wnętrze swojego domu, czy mieszkania.

Zapewniamy 7 lat gwarancji na systemy drzwi przesuwnych, wszystko to w trosce o Wasze potrzeby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej działalności. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami. W razie pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Telefon: 713739171
Lokum: ul. Jerzmanowska 4C 54-519 Wrocław
NIP: 8981027148
Regon: 930210370
  • Senator
  • Senator
  • Senator
  • Senator