P.G. GROUP Sp. z o.o. – obróbki blacharskie na zamówienie

P.G. GROUP Sp. z o.o. – obróbki blacharskie na zamówienie
Meblowa kategoria
Meblowy Opis

Producent wyrobów stalowych PG Group kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych i firmowych z całej Polski. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów budowlanych, wykończeniowych i przemysłowych. Zajmuje się obróbką stali i metali nieżelaznych. W kompleksowo wyposażonym parku maszynowym w Kątach Wrocławskich realizuje zlecenia na cięcie laserowe, wykrawanie, perforację blach i nie tylko.

Obróbki blacharskie Wrocław fot.1

Zakres usług obejmuje również skomplikowane gięcie, znakowanie, tłoczenie i gwintowanie blach stalowych. Jako lider w sprzedaży pokryć dachowych na terenie województwa dolnośląskiego PG Group oferuje blachodachówki REN w arkuszach, blachodachówki panelowe lub płaskie, płyty warstwowe, rynny i kalenice baryłkowe.

Obróbki blacharskie Wrocław fot.2

Sprzedaje blachy trapezowe do krycia dachów i elewacji, okna dachowe drewniane i plastikowe, profile konstrukcyjne i akcesoria. Proponuje kasety ścienne, blachę falistą elewacyjną i kasetony. Gwarantując indywidualne podejście do każdego klienta, wykonuje zamówienia na wyroby o nietypowych parametrach.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Telefon
713169301
Lokum
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
NIP
8961302657
Regon
932645847
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – obróbki blacharskie na zamówienie
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – obróbki blacharskie na zamówienie