Meble Vintage w Studio Mebli bowArte Wrocław

Meble Vintage w Studio Mebli bowArte Wrocław
Meblowa nazwa:
Meble Vintage w Studio Mebli bowArte Wrocław
Meblowa kategoria:
Meblowy Opis:

BowArte to klimatyczne studio meblowe zlokalizowane we Wrocławiu, istniejące od maja 2019 roku. To niezwykłe miejsce stworzone zostało z myśląo prawdziwych miłośnikach stylowych, pięknych wnętrz. Meble dostępne w salonie to połączenie nowoczesności ze stylem Vintage. Sporą część asortymentu stanowią właśnie stare meble, które pracownicy firmy odświeżają, dając im przez to drugie życie. W zestawieniu z nowymi meblami powstają niepowtarzalne aranżacje, w efekcie których odnowione meble jeszcze bardziej zyskują na pięknie i elegancji.

Meble Vintage w bowArte Wrocław fot.1

Można tu złowić prawdziwe, designerskie perełki, które pozwalają cofnąć się w czasie, do poprzednich dekad i charakterystycznych dla nich trendów. W asortymencie znajdziemy przede wszystkim narożniki, łóżka, fotele, krzesła, stoliki, lampy i wiele innych, stylowych dodatków. Właściciele studia chętnie nawiązują kontakty z licznymi pracowniami projektowania wnętrz oraz architektami.

Meble Vintage w bowArte Wrocław fot.2

BowArte współpracuje ze znanymi, rodzimymi oraz zagranicznymi markami, jak m.in. Befame, Nobonobo, Nordic Line, FaMeg, czy Carpet Decor. Wśród dostawców z innych krajów zwracają uwagę przede wszystkim dywany o niebanalnym wzornictwie, od belgijskiego producenta Louise de Poortere. Odznaczają się one materiałem, czyli wysokiej jakości bawełną oraz skórą pochodzącą z recyklingu. Salon otwarty jest 6 dni w tygodniu i zyskuje coraz większą popularność.

Telefon:
505036535
Lokum:
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
NIP:
5531630558
Regon:
383084129
  • Meble Vintage w Studio Mebli bowArte Wrocław
  • Meble Vintage w Studio Mebli bowArte Wrocław