Agencja Optima Wrocław – ubezpieczenie mieszkania

Agencja Optima Wrocław – ubezpieczenie mieszkania
Meblowa kategoria
Meblowy Opis

ubezpieczenie mieszkaniaPoszukujesz konkurencyjnego cenowo ubezpieczenia swojego mieszkania ? Wybierasz się na zagraniczną wycieczkę i chcesz zakupić korzystny pakiet medyczny ? Nie dogadujesz się ze swoim obecnym agentem ubezpieczeniowym i szukasz rzetelnej i sprawdzonej osoby, która zajmie się twoją polisą samochodową ? Skontaktuj się już dziś z firmą Optima.

To profesjonalna multi agencja, która od wielu lat dba o bezpieczeństwo swoich klientów. W ofercie ubezpieczenia mieszkania, emerytalne, firmowe, wypadkowe i samochodowe. Doświadczony i empatyczny personel pomoże wybrać właściwy pakiet i doradzi w zakresie potencjalnej polisy. Korzystne ceny, fachowa i niezbędna wiedza, indywidualne podejście do kontrahenta oraz szeroki wybór pakietów i ofert.

Przedsiębiorstwo Optima to zdecydowany lider w swojej branży, oferujący ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe. Profesjonalne doradztwo, atrakcyjne zniżki oraz wyspecjalizowana pomoc, empatycznych i wykwalifikowanych pracowników. W jednym miejscu oszczędzasz czas i pieniądze.

multiagencja optima logo

Multiagencja Ubezpieczeniowa Optima

Telefon
575115015
Lokum
ul. Krupnicza 13/204a 50-075 Wrocław
NIP
9661512730
Regon
020539083
  • Agencja Optima Wrocław – ubezpieczenie mieszkania