ABC-Service – utrzymanie czystości

ABC-Service – utrzymanie czystości
Meblowa kategoria:
Meblowy Opis:

Jeśli szukacie Państwo firmy ,która w sposób kompleksowy i profesjonalny zapewni czystość zarówno we wnętrzu budynku, jak również na zewnątrz to prosimy o kontakt z firmą sprzątającą z Wrocławia ABC-Service. Jest to przedsiębiorstwo, które swoje usługi wykonuje mając na uwadze najwyższe standardy.

Na terenach zewnętrznych pracownicy zadbają o tereny zielone, natomiast wewnątrz budynku firma oferuje takie usługi jak między innymi mycie okien, pranie wykładzin, firma ABC-Service zapewnia również transport odpadów o dużych gabarytach.

W ofercie znajduje się również ochrona ludzi i mienia, usługi transportowe, a także sprzedaż profesjonalnego sprzętu do sprzątania i chemii czyszczącej. Specjalistyczne usługi ponadstandardowe polegające między innymi na usuwaniu zimą sopli i śniegu z dachów, czy też deratyzacja, dezynfekcja to także propozycja firmy.

ABC-Service działa na terenie Wrocławia, a także swoim działaniem obejmuje obszar południowo-zachodniej Polski. W celu uzyskania szczegółów dotyczących oferty prosimy dzwonić pod numer telefonu+48 71 354 43 54 ,informację można otrzymać również drogą mailową: biuro@abc-service.pl.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Telefon:
713544354
Lokum:
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
NIP:
8980025555
Regon:
930522767
  • ABC-Service – utrzymanie czystości